Login Pop-up

+ (370) 687 165 64

Klausimai - atsakymai

Pasirinkite vieną iš žemiau išvardintų klausimų, kad sužinotumete atsakymą.

PAGRINDINIAI KLAUSIMAI

Koks minimalus parduodamas kiekis?
Mažiausias parduodamas kiekis yra - 100kg
Ar prekiaujate rūšiuotais drabūžiais?
Mes neprekiaujame  rūšiuotais drabužiais, mūsų pagrindinė prekė - nerūšiuoti  dėvėti drabužiai, šeimyniniuose maišeliuose.
Kaip supakuoti rūbai?
Dažniausiai drabūžiai yra sudėti spalvotuose prekybos centrų maišeliuose arba juodose dideliuose celofaniniuose maišuose  kurių svoris gali būti nuo 1kg iki 12-15kg  (vidutinis vieno maišelio svoris yra apie 5kg). Pažiūrėti foto galeriją Rūbai taip yra surenkami iš gyventojų namų Švedijoje ir Norvegijoje. Mašeliai yra niekieno neliesti, nežiūrėti ir nebuvo atidaryti, todėl Jūs gaunate drabužius originaliame stovyje, taip kaip jie buvo sudėti jų šeimininkų.
Ar pristatote į kitus miestus?
Į kitus miestus pristatome už papildomą mokestį tik pagal atskyrą susitarimą, perkant nemažiau 1000kg ir tik gavus išankstinį apmokėjimą už prekes ir transportavimą,- bankinių pavedimu į mūsų įmonės sąskaitą. Prekės gali būti pristatomos tik gavus pinigus į sąskaitą, jei pageidaujate gauti prekes tą pačią dieną, butinai suderinkite pristatymo sąlygas ir laiką su mūsų įmonės atsakingais asmenimis ir pasirūpinkite padaryti pavedimą darbo dienos pradžioje.
Ar dirbate Šeštadieniais?
Šeštadieniais , Sekmadieniais ir Švenčių dienomis mes nedirbame  Mūsų darbo laikas:
 • Pirmadienis - Penktadienis
 •             08:00 - 18:00
     Prekybos sandėlis
 • tel: 868238964

KITI KLAUSIMAI

Kuo ypatingi Skandinaviški drabužiai
 • Maža palyginus su Škotiskais ir Angliškais rūbais įsigyjimo kaina
 • Tinka mūsų klimatui žiema ir vasara.
 • Praktiška ir Lietuvos pirkėjų mėgstama spalvų gama
 • Dideli vyriškų ir moteriškų drabužių dydžiai
 • Kokybiška ir praktiška, didelių dydžių, naturalios odos avalynė
 • Gausu naturalių audinių (vilna, angora, medvilnė, linas)
 • Mažai drabužių iš sintetinių audinių
 • Gerai Lietuvos pirkėjams pažystami Skandinaviški prekybiniai ženklai 
 H & M  ,  Napapijri  ,  Lindex  ,  Acne Jeans  ,  Cheap Monday  ,  b.young  ,  KappaHL  ,  Gina Tricot  ,  Cubus  ,  Vero Moda  ,  Helly Hansen  ,  Ecco  ,  Indiska  ,  Geographical Norway  ,  LMC  ,  Kaffe  ,  Cream  
Ar būna maišeliuose naujų drabužių
Taip  būna ir naujų drabužių su etiketėmis ir naujos nedėvėtos avalynės.
Ar daug būna žieminių drabužių
Priklausomai nuo drabužių surinkimo sezono ir laiko žieminių rūbų kiekis gali būti skirtingas, dydžiausias kiekis žieminių drabužių apie 25%  būna surenkamas Balandžio - Gegužės  menesiais, visu kitu metų laikotarpiu žieminių rūbų kiekis būna nedidelis.
Koks kiekis drabužių yra išmetamas
Išmetamų - netinkamų prekybai drabužių kiekis yra kiekvieną  kartą  labai  skirtingas . Tai priklauso nuo daugelio kriterijų:
 • pirkėjo madingumo sampratos
 • pirkėjo kokybės kriterijų
 • pardavėjo prekybos vietos
Todėl kas madinga jaunam, visiškai neaktualu pagyvenusiems žmonėms, kaimo vietovėje parsiduoda mažiau madingi ir kokybiški drabužiai ir avalynė, nei mieste, nes ten yra svarbu maža kaina. Turgaviečių ir dėvėtų rūbų parduotuvėse prekyba ir reikalavimai rūbams taip pat yra skirtingi čia pagrindinis reikalavimas yra madinga ir kokybiška apranga, tuo tarpu "Vintage" ir "Boutique" styliaus parduotvėse neprekiaujama "turgaus produkcija". Jei nekokybiškų ir neparduodamų rūbų kiekis maskimaliai pasiekia 35%-50%  Jūs vistiek turėsite kitą pusę pelningai parduodamų drabužių.
Ka daryti jei nusipirkus radome knygų, batų po vieną ir šlapių drabužių
Knygas ir šlapius drabužius mes Jums kompensuosime , madingus, kokybiškus batus be porų, po vieną Jūs galite  bandyti  suporuoti  mūsų sandėlyje, savaitę po paskutinės siuntos gavimo mes kaupiame batus be porų (po 7dienų jie yra utilizuojami). Nepavykus to padaryti mes kompensuosime  Jūsų išlaidas.
Kaip dažnai gaunate naujas siuntas
vieną - du  kartus per savaitę , dažniausiai Pirmadieniais  ir  Penktadieniais
Kaip gauti informaciją apie naujas siuntas ir Jūsų įmonės naujienas
Užsisakius nemokama  SMS  paslaugą  telefonu 868716564  Jūs gausite parnešimus apie naujas siuntas į savo mobilų telefoną (siuskite savo Vardą ir Miestą iš kurio ęsate). Taip pat Jūs galite operatyviai gauti ir skaityti visas naujienas apie naujas siuntas, rengiamas akcijas ir nuolaidas mūsų  Facebook   puslapyje arba užsisakę naujienlaiškius, tai pat mes visuomet lauksime Jūsų užklausų elektroninių paštu
KONTAKTAI

Eurobilis UAB
Kazimiero Ladygos g. 3-50 
LT-08235, Vilnius
mob: +370 687 16564
e-paštas: info@eurobilis.lt

Map
GAUKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIUS
LIKE / PLUS / TWEET US
Scroll to top