Login Pop-up

+ (370) 687 165 64

APIE MUS

UAB Eurobilis vienas iš didžiausių Skandinaviškų dėvėtų drabužių importuotojų Lietuvoje. Mūsų įmonė prekiauja Suomiškais, Švediškais ir Norvegiškais dėvėtais drabužiais. Pagrindinė mūsų importuojama produkcija yra dėvėti drabužiai originalas" šeimyniniuose maišeliuose , kurie surenkami iš namų tiesiog nuo durų slenksčio, geriausiuose Suomijos sostinės Helsinkio Švedijos sostinės Stokholmo ir Norvegijos sostinės Oslo  miestų kvartaluose ir  individualių  namų  rajonuose.  Drabužių  surinkimas  yra  vykdomas  remiant Tarptautines labdaros ir nepelno siekiančias organizacijas, tai ypatingai skatina gyventojus paaukoti rūbus švarius, tvarkingus ir puikiai tinkamus tolimesniam dėvėjimui, kas yra labai svarbu mūsų šiandieniniame versle

O dabar apie Jus

Jei Jūs esate dėvėtų drabužių rūšiavimo įmonė, dėvėtų drabužių parduotuvių tinklo savininkas, ar smulkus turgaus prekeivis. Jūs susiduriate su kasdieninėmis Jūsų verslo problemomis - bloga perkamų drabužių kokybė, krentanti prekybos apyvarta, augančios išlaidos, mažėjantis pelnas. Ieškote alternatyvos brangiems Angliškiems rūbams kurie būtu geros kokybės madingi, kokybiški ir pelningi, gaištate savo brangų laiką ieškodami patikimų ir sąžiningų tiekėjų, vietoje to, kad užsiimtumėte savo pagrindinių darbų?
Susiekite su mumis.

Mūsų galimybės

Mūsų partneriai pačios didžiausios Norvegijos ir Švedijos dėvėtų drabužių surinkimo įmonės kurios tiekia aukščiausios kokybės dėvėtus drabužius. Tai mums garantuoja pastovų kokybiškų dėvėtų drabužių tiekimą. Mūsų įmonė atidžiai stebi ir kontroliuoja tiekiamų prekių kokybę. Mes rūpinamės, kad verslas būtų pelningas visiems Jums. Patikėkite savo rūpesčius mums ir mes su malonumu juos priimsime!

Kodėl Eurobilis ?

  • Maksimali kokybės kontrolė;
  • Pastovus tiekimas;
  • Puikus klientų aptarnavimas;
  • Patirtis ir reputacija
  • Stipriausi Lietuvoje jau 10 metų.

 Aukšta kaina ne visuomet reiškia aukštą kokybę, maža kaina visuomet reiškia didesnį pelną.
Egidijus Žilinskas - Įmonės vadovas


"Credit info" Lietuva įvertinimas www.creditinfo.lt

KONTAKTAI

Eurobilis UAB
Kazimiero Ladygos g. 3-50 
LT-08235, Vilnius
mob: +370 687 16564
e-paštas: info@eurobilis.lt

Map
GAUKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIUS
LIKE / PLUS / TWEET US
Scroll to top